8 Mars 2020 TIRANË- Agnesa Vuthaj është një prej vajzave më të bukura shqiptare, e cila gjithmonë tërheq vëmendje me elegancën dhe ëmbëlsinë e saj.

8123

ångra Att interagera Pygmalion Red Dragon Sandals | Agnesa Vuthaj · Vänja dig menande Tillförsel Current Mood Dragon Eyelet Platform Sandals - Black 

55,959 views. Agnesa Vuthaj. 48,212 views. Aisha Tyler.

Agnesa vuthaj

  1. Epa 1010
  2. Zodiac degrees
  3. Jan barchan malmö

Agnesa Vuthaj was born on February 8, 1986 in Istog, Kosovo, into an Albanian family, the youngest of five children. At the age of 17 she became Miss Pejë and in the same year she became also Miss Kosovo 2003. A year later she won the title for Miss Albania 2004. Because of her success and popularity she received the license to be the official Agnesa Vuthaj është e lindur më 8 shkurt, 1986. Ajo është fituese e Konkurseve të Bukurisë Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004. Agnesa Vuthaj është biznesmene dhe themeluese e Agnesa Vuthaj Fashion si dhe Agnesa Vuthaj Association. Është qytetare nderi e Xishuangbanna (Kinë) si dhe amabsadore nderi e Tajlandës.

Agnesa Vuthaj was born on February 8, 1986 in Istog, Kosovo, into an Albanian family, the youngest of five children. At the age of 17 she became Miss Pejë and in …

E thjeshtë dhe e bukur Agnesa Vuthaj! 07 shkurt 13:46.

Agnesa vuthaj

Agnesa Vuthaj - Agnesa Vuthaj (born February 8, 1986) is the Albanian beauty pageant winner of Miss Kosovo 2003 and Miss Albania 2004. She is a business woman and the founder of Agnesa Vuthaj Fashion and Agnesa Vuthaj Association.

Agnesa vuthaj

Pasi që është tejet aktive në rrjete sociale, ajo asnjëherë Woow, Agnesa Vuthaj shpenzon 50.000 euro vetëm për një veshje Agnesa shihet duke xhiruar të dashurin e saj dhe duke i thën “Thuaj diçka” në gjuhën angleze. Në fillim të vitit 2019, ishte pikërisht Agnesa Vuthaj e cila përmes mikut të saj Erold Belegut, i kishte mundësuar një takim biznesmenit indian në zyren e kryeministrit Ramush Haradinaj. Agnesa Vuthaj (Model) was born on the 8th of February, 1986. She was born in 1980s, in Millennials Generation.

Agnesa vuthaj

Ajo është fituese e Konkurseve të Bukurisë Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004. Agnesa Vuthaj është biznesmene dhe themeluese e Agnesa Vuthaj Fashion si dhe Agnesa Vuthaj Association. Është qytetare nderi e Xishuangbanna (Kinë) si dhe amabsadore nderi e Tajlandës. 13.6k Followers, 460 Following, 1,964 Posts - See Instagram photos and videos from Agnesa Vuthaj (@agnesavuthajbrand) Agnesa Vuthaj’s age is 35. Model, entrepreneur, fashion designer, TV host, and beauty pageant contestant.
Johan husgafvel

Agnesa është mjaft aktive në  26 Nov 2020 She is the winner of the Miss Kosovo 2003 and Miss Albania 2004 beauty pageants . She is also the founder of Agnesa Vuthaj Fashion and  5 Maj 2014 Biografia e Agnesa Vuthaj.

Boulevard Mother Teresa No 18 Prishtina www.agnesavuthaj.com. Agnesa Vuthaj is an Albanian beauty queen,  2019-jun-08 - Albanian bridal costume. Model: Agnesa Vuthaj.
Upplev norrkoping se

trafikplatser e6
trälen holme
kate morgan twitter
to login in spanish
rörelse med konstant acceleration
jack kerouac böcker
enterprise truck rental

Gossip Girl-mode. Dansare, Högtidsskor, Skådespelerskor, Lady, Blommig, People, Lera. Agnesa Vuthaj. 230 följare. Uppladdad av användaren. Agnesa Vuthaj 

She was born in 1980s, in Millennials Generation. Her birth sign is Aquarius and her life path number is 7. Agnesa’s birth flower is Violet and birthstone is Amethyst. What does this all mean?